تبلیغات
Gunesh - داستان مردی که دختر رویاهایش بدجوری غالش گذاشت+عکس
Gunesh
فضیلت انسان در نگهداشتن حدوسط میان افراط و تفریط است . ارسطو

javahermarket

بازدید : مرتبه
تاریخ : یکشنبه 22 اسفند 1389

این یک داستان که در این مطلب آمده است عجیب اما واقعی از کلاهبرداریهای آنلاین است که در آکشور مریکا رخ داده است.

این داستان عجیب از آنجا شروع می شود که یک مرد 48 ساله ساکن شهر شیکاگو در ایلینویز با مراجعه به پلیس اعلام می کند که نامزدش را گم کرده است.

همچنین وی در ادامه میگوید که نامزدش را هرگز در دنیای واقعی ملاقات نکرده است اما وی را مدت دو سال و نیم در شبکه های اجتماعی می دیده است و در این مدت فهمیده که این دختر همان زن رویاهایش است، به همین دلیل در این مدت در مجموع دویست هزار دلار به این حسابهای بانکی این زن در انگلیس، نیجریه، مالزی,آمریکا،  و ... به صورت هدیه واریز کرده است. غافل از اینکه زن رویاهای این مرد فریب خورده واقعاً تنها در رویا بوده و هرگز وجود خارجی نداشته است.
 
به این ترتیب پلیس شیکاگو تحقیقات خود را به گفته این مرد بخت برگشته که نامزدش از چند روز قبل در لندن ناپدید شده است را آعاز میکند.

براساس گزارش زئوس نیوز، مرد 48 ساله آمریکایی سپس عکسی از یک کارت هویت متعلق به این زن را به پلیس نشان داد که آنها وجود این زن را تائید کنند اما پلیس متوجه شد که کارت هویت درواقع یک رونوشت از یک گواهینامه مربوط به فلوریدا است.

به گفته پلیس، مرد پس از اینکه متوجه شد فریب یک آواتار و یک کلاهبرداری آنلاین را خورده همچنان از قبول این واقعیت سر باز زده است.
طبقه بندی: عشق و دلدادگی، 

javahermarket

ارسال توسط karim firouzi
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

javahermarket

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس