تبلیغات
Gunesh - زن مو طلایی که از آب گل آلود نهنگ گرفت!! + عکس
Gunesh
فضیلت انسان در نگهداشتن حدوسط میان افراط و تفریط است . ارسطو

javahermarket

بازدید : مرتبه
تاریخ : پنجشنبه 19 اسفند 1389
 
رخدادهای اخیر خاورمیانه و علی الخصوص لیبی توجهات را به سمت شخصیت نفهم و سفاک قذافی جلب کرده است. در همین راستا داستان پرستاران زن او هم مورد توجه بوده است!
یکی از نامهایی که بیشتر مورد توجه قرار گرفت نام زنی اکراینی به نام جالینا کولوتنیسکا بود. زنی که گفته میشود یک پرستار مو طلایی اکراینی الاصل قذافی است و قذافی بدون او هیچ جا نمی رود.
گفته میشود که قذافی وقتی یک بار به دلیل مشکل ویزا نتوانسته بود او را با خود ببرد پس از حل مشکل ویزا با هوپیمای اختصاصی او را به تیم خود ملحق کرد. همین موضوع باعث بالا رفتن میزان جستجوهای اینترنتی بر روی این نام شد. همه گفتند لابد باید خیلی زن زیبایی باشد!
در این میان یک زن اکراینی که کارش ماساژ، رقص و … است با سواستفاده نام پروفایل خود را به جالینا کولوتنیسکا تغییر داد. همین موضوع او را به شدت مشهور ساخت. مشتریان او رشد سریعی کرد و به قول معروف از آب گل آلود نهنگ گرفت!
 
 
با توجه به زیبایی وی همه حدس زدند او واقعا” همان Galyna Kolotnytska اصلی است و عکسش در همه جا منتشر شد! اما مشخص شد که Galyna Kolotnytska اصلی در واقع این یکی خانم است! در واقع قذافی به دلیل اعتماد بالایی که به وی دارد او را از خود جدا نمی کند.
 
 
در دنیای اینترنت به همان میزان که همه چیز در دسترس است ممکن است اطلاعات غلط به سرعت منتشر شود.
 طبقه بندی: حوادث روز، 

javahermarket

ارسال توسط karim firouzi
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

javahermarket

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس