تبلیغات
Gunesh - هویت خریدار كاپشن دكتر لو رفت ! +عکس
Gunesh
فضیلت انسان در نگهداشتن حدوسط میان افراط و تفریط است . ارسطو

javahermarket

بازدید : مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 18 اسفند 1389
 
پس از درج برخی احتمالات در ارتباط با خریدار كاپشن آقای دكتر و انتشار گمانه زنی برخی افراد بدبین در اپوزیسیون مبنی بر این كه ممكن است فرد خریدار با مافیای نفتی در ارتباط باشد و در قبال پرداخت 54 میلیون تومان برای كاپشن مذكور، در آینده از رانت های نفتی بهره ببرد، پیگیری های صورت گرفته نشان داد نامبرده هیچ ارتباطی با مافیای نفتی ندارد و در حوزه دیگری مشغول كار است

پس از درج برخی احتمالات در ارتباط با خریدار كاپشن آقای دكتر و انتشار گمانه زنی برخی افراد بدبین در اپوزیسیون مبنی بر این كه ممكن است فرد خریدار با مافیای نفتی در ارتباط باشد و در قبال پرداخت 54 میلیون تومان برای كاپشن مذكور، در آینده از رانت های نفتی بهره ببرد، پیگیری های صورت گرفته نشان داد نامبرده هیچ ارتباطی با مافیای نفتی ندارد و در حوزه دیگری مشغول كار است.

به گزارش «آینده»، پس از اعلام خبر خرید كاپشن دكتر احمدی نژاد توسط فردی به نام «مهدی ابراهیمی» و رسانه ای شدن مبلغ پرداخت شده برای كاپشن مذكور، فارغ از برخی تحلیل های ناجوانمردانه كه اصل كار انجام شده یعنی فروش كاپشن را زیر سوال بردند و دولت محترم را به دروغ متهم كردند، برخی احتمالات دیگر از سوی عده دیگری مطرح و عنوان شد ممكن است پرداخت پول كلان برای یك كاپشن، به منظور خودشیرینی و با اهدافی در آینده انجام شده باشد.

در همین زمینه پیگیری های خبرنگار «آینده» به یافتن اطلاعات جالبی انجامید كه نشان می دهد اگر چه فرد نامبرده آن طور كه بعضی ها می گفتند و آینده نیز تنها به عنوان یك احتمال از قول بدبینان و اپوزیسیون آن را مطرح كرد، با مافیای نفتی ارتباطی ندارد. اما در بخشی دیگری فعالیت می كند كه از نظر درآمد، كم از صنعت نفت ندارد.

پیگیری های صورت گرفته نشان می دهد فرد نامبرده كه گفتگوهایی با رسانه ها نیز درباره اقدام خیرخواهانه خود داشته، فردی است به نام «مهدی ابراهیمی‌زاده» كه فعالیت پررنگی در صنعت برج سازی و البته صنعت كنكور دارد.

نامبرده برادر همسر «ابوالفضل ج» مدیر یكی از موسسات آموزشی بزرگ كنكور در كشور - موسسه گ- بوده و اگر چه تا مدتها در آلمان زندگی می‌كرده، اما در حال حاضر به ایران برگشته است.

با مراجعه به سایت اینترنتی موسسه كنكور مذكور و مشاهده بخش «تماس با ما»، نام فرد مورد نظر ذیل عنوان  «واحد روابط بین الملل» دیده می شود و علاوه بر آن مصاحبه ای نیز از نامبرده در سایت فوق الذكر وجود دارد.

با توجه به اینكه در آن مصاحبه به زندگی نامبرده در آلمان اشاره شده و همچنین تطبیق عكس منتشر شده در آن مصاحبه با عكسی كه در كنار ماشین دكتر منتشر شده، می توان تا حد زیادی نسبت به رابطه نامبرده با موسسه آموزشی گ اطمینان یافت.

علاوه بر فعالیت گسترده در بخش كنكور كه از قدیم الایام از پولسازترین حوزه های كشور بوده، گفته می شود نامبرده به همراه تنی چند از نزدیكان خود عضو یك گروه بزرگ برج سازی است و رفاقت دیرینه ای با «علی س» یكی از مسئولان دولتی و از نزدیكان احمدی نژاد دارد.
 

مطابق شنیده ها ابراهیمی زاده علاوه بر موسسه آموزشی كنكور و صنعت برجسازی با یكی از شركت های معروف كفش سازی – شركت كفش و- نیز ارتباط تنگاتنگی دارد.

مطابق شنیده ها آقای ابراهیمی زاده پیش از انتخابات سال 88 از احمدی نژاد حمایت كرده و در این حمایت خود به شدت دست و دلباز نیز بوده است.

اعلام خبر پرداخت 54 میلیون تومان پول برای كاپشن معروف آقای دكتر از جانب یكی از دوستداران پرو پا قرص وی كه از قضا رفاقت نزدیكی نیز با یكی از نزدیكان دكتر دارد، از این حیث كه نشان می دهد آقای دكتر چقدر در میان هواداران خود محبوب است و آنها حاضرند برای عشق خود به دكتر حسابی هزینه كنند، جالب است.

اما ممكن است این گمانه زنی را نیز در ذهن برخی از تحلیلگران – كه همچون شخصیت جالب كارتون گالیور همیشه بدبین هستند- به وجود بیاورد كه خدای نكرده ممكن است این افراد با این پرداخت های نجومی به دنبال ماهی گرفتن از آب گل آلود باشند و بكوشند تا با خودشیرینی در آینده از رانت های كلان در عرصه های فعالیت خود بهره ببرند، اگر چه «آینده» نسبت به پاكدستی دولت آقای دكتر احمدی نژاد اعتقاد راسخ دارد اما به آقای دكتر برادرانه توصیه می كند كه برخی فعالیت های تبلیغاتی كه با محوریت برخی اطرافیان ایشان صورت می گیرد، اگر هم منجر به رانت خواری و چپاول منابع كشور نشود – كه انشاءالله با درایت دكتر حتما نمی شود- سبب ضربه خوردن وجهه ایشان در افكار عمومی می شود، وجهه ای كه انصافا آسان به دست نیامده و حیف است پس از این همه سفر استانی و هزینه و غیره، به این راحتی بازیچه دست اقدامات تبلیغاتی برخی از اطرافیان شود.
طبقه بندی: حوادث روز، 

javahermarket

ارسال توسط karim firouzi
آرشیو مطالب
پیوند های روزانه
امکانات جانبی
blogskin

javahermarket

دانلود فیلم

سایت ساز رایگان

بهراد آنلاین

کلیپ موبایل

دانلود فیلم

نرم افزار موبایل

قائم پرس